Soovitused

Täname Teid heade sõnade eest!

Enko AS on olnud osa Evac’i tarneahelast juba üle 10 aasta. Enko teeb tihedat koostööd ka meie teiste allhankijatega. Enko mõistab hästi meie nõudlike klientide ja sihtgruppide poolt esitatavaid kvaliteedinõudeid meie toodetele ja komponentidele. Enko on erakordne pakkudes sama katuse alt „kõike kummist, plastist ja metallist „.

Jouni Piironen, Evac OY


Oleme Enko AS-i klient juba alates aastast 1995 ; koos oleme loonud pikaajalise ärisuhte. Oleme väga rahul nende toodete kvaliteediga ning erinevate teenustega mida nad meile osutanud on.

Margareta Granlund, Ahlsell Sverige AB


Teeme koostööd juba pikemat aega ja mulje on väga positiivne, alati on peetud kinni tarneaegadest ja lepingutest ning kõik küsimused on saanud vastused. Julgen soovitada kui oma ala proffe.

Aare Kaljurand, InCap Electronics Estonia OÜ


Kui äri on sõda, siis selleks, et ellu jääda ja hästi edeneda peab olema parem kui konkurendid ühes kindlas asjas. Muutumas on arusaam sellest, mida pakutakse ja millega kaubeldakse. Arusaamine sellest, kellele kuuluvad ideed, on ettevõtluse tuleviku jaoks äärmiselt oluline. Lihtne on jäljendada ettevõtte tooteid, kuid palju raskem on paljundada tema teadmisi. See on oluline efekt, sest kui käsitleme tooteid teadmistena, on need konkurentsis tugevad relvad. Ideed on uueks vääringuks. Neid ei saa käega katsuda. Ideed on puudutamatud. Mittemateriaalsed nähtused on uue teadmusmajanduse tõukejõuks ja Enko vaieldamatuks tugevuseks ning konkurentsieeliseks. Enko on investeerinud teadmistega töötajatesse, mis annab Enkole eelise konkurentide ees ja Enko klientidele võimaluse koostöö arendamise kaudu olla ka ise konkurentsivõimeline.

Märt Agur, Henkel Makroflex AS


AS ENKO – sümpaatne pereettevõte. Usaldusväärne partner, kelle täpsed tarned nõutud kvaliteediga on alati õigel ajal kohal. Meie koostöös hindan kõrgelt suhtumist, et probleeme ei ole olemas – on lahendused.

Heimo Tammiste, Alppilux OÜ


NOTE Pärnu OÜ alustas oma koostööd Enko AS-ga kui olime veel väikeettevõte nimega Paitec Elektroonika. Enko oli meie üks esimesi partnereid, kellega alustasime koostööd Eestis kui otsisime alternatiive Soome lehtmetalli tootjatele. Enko poolne suhtlemine on olnud alati väga meeldiv ja vastutulelik. Kvaliteedi ja tarnetega meil probleeme ei ole.

Külli Müür, NOTE Pärnu OÜ