Toote projekteerimine / kavandamine

Konkurentsivõimelise ja innovaatilise tootmisettevõtte jaoks on pühendunud teadus-ja arendustegevuse osakond kohustuslik. Meie R&D osakond keskendub uuringutele, disainile, arendustööle ja kvaliteedikontrollile. Meil on kõrge kompetents järgmistes valdkondades: projekteerimine ja modelleerimine , toote- ja tootmistehnoloogia väljatöötamine, juurutamine ja rakendamine, metroloogia, testimine ja kvaliteedikontroll.

Meie akrediteeritud labori käsutuses on kaasaegsed testimis-ja analüüsiseadmed. Kõik meil kasutatavad pooltooted ja valmistooted kontrollitakse kuni 100 % ulatuses, et tagada meie klientide poolt nõutud kvaliteet. Uute rakenduste väljatöötamisel ja arendamisel teeme me koostööd oma klientidega.

ENKO AS on registreerinud uute tehniliste lahenduste rakendamise kohta toodetel 7 patenti, 7 kasulikku mudelit ja 2 tööstusliku disaini lahendit.

Oma ala eksperdid

Meie insenerid on vastutavad uurimistööde, kavandamise ning tootearenduse eest. Neil on vastavad teadmised ja kogemused arendamaks plastikust, kummist ja metallist tooteid.

Tootmisinseneride vastutusala on õige tootmistehnoloogia väljatöötamine, masinate seadistamine ning nende rakendamine tootmisprotsessis.

Toodete ning nende loomisel, arendamisel ja tootmisel kasutatavate protsesside kõrget kvaliteeditaset kindlustavad kavandamisprotseduurid järgmistes valdkondades:Research development

  • Tooted
  • Stantsid
  • Valuvormid
  • Tehnoloogiaprotsessid
  • Rakised
  • Abivahendid jne

ENKO AS kasutab kaasaegseid töövahendeid ja programme, et luua tootmiseks vajalikud tootejoonised. Meie projekteerijad on vilunud erinevates tarkvarapakettides, kuhu kuuluvad näitena Solid Edge, AutoCAD, Mold Design Bundle, Moldwizard jne.

Uuri täpsemalt

ENKO AS on üks vähestest ettevõtetest, millel on ettevõttesisene võimekus muuta ideed vastavalt kliendi soovile pakendatud toodeteks. Me mitte ainult ei projekteeri ja tooda, meie hästi ülesehitatud taristu võimaldab meil seda teha ka konkurentsivõimelise hinnaga.

Palun võtke meiega ühendust, et uurida täpsemalt meie tootearendustegevuse kohta.